Loading

środa, 22 czerwca 2011

6 prostych rzeczy, które musisz zrobić, by utrzymać swoją nadwagę, a nawet ją zwiększyć.

Autorem artykułu jest Barbara Janina Łukowiak


Wiem, że są osoby, które codziennie pielęgnują swoją nadwagę, a nawet dbają o to, by ich waga wciąż rosła. Te osoby na pewno będą zainteresowane jak mogą to zrobić bez wielkiego trudu i z 100% rezultatem. Dlatego właśnie dla nich przygotowałam zbiór kilku zasad pomocnych w rozwiązaniu ich problemu.

1. Po pierwsze: Jedz wszystko, co wpadnie Ci pod rękę. O każdej porze dnia i nocy. Tym samym zmusisz swój organizm do ciągłej pracy i odkładania do tkanki tłuszczowej tego, z czym w danej chwili nie może on sobie poradzić.

2. Po drugie: Nie wychodź z domu, jeżeli nie musisz. Najlepiej, jeśli będziesz spędzać dni z pilotem od telewizora w garści i koniecznie z czymś do „pogryzania”. Dzięki temu nie będziesz musiał/a spalać wielu kalorii i utrzymasz swoją okrągłą sylwetkę w niezmienionym stanie.

3. Po trzecie: Przypominaj sobie na każdym kroku, że jesteś gruba/gruby, a najlepiej umieść własne otyłe zdjęcie na lodówce. Dzięki temu systematycznie będziesz programować swoją podświadomość na utrzymanie Twojej tuszy w na odpowiednim poziomie.

4. Po czwarte: Zawsze miej w zanadrzu coś słodkiego. Zarówno w pracy, jak i w domu. To na wypadek, gdybyś był/a głodna/y. Słodkości zaspokoją Twój bieżący głód, ale tylko na chwilę. Będziesz więc miał/a gwarancję, że po pół godzinie znowu odczujesz: „Coś bym zjadł/a”

5. Po piąte: Dbaj o to, by codziennie dostarczać sobie nową porcję stresu. (Jest to bardzo łatwe, nawet wtedy, kiedy oglądasz TV. Po prostu wybieraj wiadomości na każdym dostępnym kanale telewizyjnym). To pomaga w zaspakajaniu wszystkich „głodowych zachcianek”. Ściska także komórki Twojego ciała, które dzięki temu nie mogą prawidłowo oddychać a co za tym idzie pracować. W konsekwencji Twoje ciało spala mniej kalorii i odkłada tłuszcz.

6. Po szóste: Przeprowadzaj od czasu do czasu głodowe diety (np. 800 kalorii). Super zwalnia to Twój metabolizm i możesz po każdej takiej diecie przybrać z nawiązką parę kilogramów.
Gdy zastosujesz się do tych zasad, z 100% pewnością gwarantuję Ci, że utrzymasz Twoją nadwagę na wysokim poziomie.

Ps.
Gdybyś zmienił/a zdanie i chciał/a trochę stracić na wadze, po prostu zrób coś zupełnie przeciwnego, niż to, co jest powiedziane powyzej.

Pozdrawiam
Barbara Łukowiak
---
"Jak wykorzystać medytację do odchudzania" - Poznaj inny sposób
na skuteczne odchudzanie! Skorzystaj z zupełnie darmowego kursu! Przekonaj się czy dzięki medytacji Ty tez możesz schudnać! Pozdrawiam Barbara Łukowiak

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy: