Loading

O mnie

Witaj. Nazywam się Barbara Łukowiak.
Od dawna interesuję się odchudzaniem. Tym, dlaczego pewne osoby chudną po zastosowaniu określonych diet, inne stosując tą samą dietę ponoszą porażkę. Sama przechodziłam przez proces odchudzania kilka razy. Tyłam i chudłam (na szczęście efektywnie udało mi się zrzucać nadmiar kilogramów). Stosowałam różne metody odchudzania poczynając od wypróbowywania  diet, poprzez intensywny ruch, a kończąc na specjalnie dobranych kreatywnych wizualizacjach i technice EFT. Mam 10 letnie doświadczenia związane z odchudzaniem ale wciąż szukam nowych, doskonalszych metod na pozbycie się nadmiaru kilogramów.

W 2005 roku została wydana moja książka „Kreatywne odchudzanie, czyli jak uzyskać upragnioną sylwetkę” Poradnik ten nadal cieszy się dużą popularnością wśród  osób zainteresowanych tematem odchudzania.

Obecnie jestem na etapie przygotowywania kursu pod tytułem „Kreatywne odchudzanie czyli jak możesz odzyskać szczupłą sylwetkę” Kurs będzie dostępny przez internet i sprzedawany przez stronę: Ekademia.pl Mam nadzieję, że kurs ujrzy światło dzienne pod koniec lipca 2010. W tym kursie chcę Ci udostępnić wiedzę, którą zdobywałam przez ostatnie 10 lat. Zawarte w nim będą wszystkie moje doświadczenia związane z utratą wagi oraz podam Ci techniki (nazwałabym niektóre z nich sekretne) dzięki którym szybciej i skuteczniej możesz pozbyć się nadwagi.

Jestem również autorką książek:

 „Być kobietą, czyli skuteczny sposób na mężczyznę” Wydawnictwo Bez Kartek – marzec 2010 – powieść psychologiczna dla kobiet
„Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” – Wydawnictwo Best Class – maj 2010 – poradnik, który może zmienić Twoje życie!

Serdecznie zapraszam do lektury moich książek i na moje strony www :)


Pozdrawiam serdecznie Barbara Janina Łukowiak