Loading

Kurs "Kreatywne odchudzanie"

WITAJ!!!!

Dziś mam dla Ciebie niezwykły prezent!

Jest to internetowe szkolenie: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć"

Wychodząc naprzeciw prośbom moich czytelniczek postanowiłam stworzyć dla nich kurs, który naprawdę ułatwiłby im odchudzanie! W pierwotnej wersji nosił on tytuł: "Kreatywne odchudzanie", ale po zastanowieniu i uwagach innych osób zmieniłam tytuł na: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć"

Zapisz się na całkowicie GRATISOWE internetowe szkolenie, jest to Kurs  pt.: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć"

Zapisz się:


Email :

Imię :

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Szkolenie: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć" poprowadzi Cię krok po kroku do pozbycia się zbędnego tłuszczyku! Uczę w nim specjalnych technik (nazwałabym niektóre z nich sekretne), dzięki którym szybciej i skuteczniej możesz pozbyć się nadwagi.

W tym kursie udostępniam Ci wiedzę na temat odchudzania, którą zdobywałam przez ostatnie 10 lat. Część z tych informacji zawarte jest w mojej książce "Kreatywne odchudzanie czyli jak uzyskać upragnioną sylwetkę".

Jednak po 5 latach od wydania książki moja wiedza i doświadczenie w zakresie odchudzania znacznie się poszerzyły. Dzięki temu mogę teraz służyć osobom zainteresowanym jeszcze lepszymi informacjami i wskazówkami dotyczącymi tego tematu.

Po zapisaniu się na listę zaczniesz dostawać codziennie na Twojego maila kolejne lekcje kursu. Podam Ci w nich po kolei konkretne informacje, wskazówki i zadania, dzięki którym po ich wykonaniu wreszcie zaczniesz się cieszyć szczuplejszą sylwetką.

To wszystko dostaniesz zupełnie za darmo!!!!

Pozdrawiam
Barbara Janina Łukowiak