Loading

poniedziałek, 4 lipca 2011

Czy znasz ten rewelacyjny sposób na ułatwienie sobie odchudzania?

Autorem artykułu jest Barbara Janina Łukowiak


Jak często, kiedy zaczynasz się odchudzać trudno Ci wytrwać w swoim postanowieniu? Z mojego doświadczenia wynika, że prawdopodobnie bardzo często. Gdyby tak nie było, nie czytałabyś tego artykułu.

Ale do rzeczy. Kiedy zaczynasz się odchudzać Twoja motywacja jest naprawdę ogromna. Zbierasz swoje wszystkie siły, by rzucić je do walki ze swoją nadwagą. Wtedy wyraźnie wiesz czego chcesz. Jednak z biegiem czasu , nawet kiedy na początku zdawałaś sobie sprawę z tego, dlaczego chcesz schudnąć Twój cel nie wydaje Ci się już tak jasny i wyraźny. Codzienne sprawy i chwilowe słabości biorą górę, Twoja motywacja spada niemal do zera. Albo do zera. Biorą górę dawne nawyki jedzeniowe i wkraczasz na starą ścieżkę. Na to, co nie sprawia Ci oporu i trudności. Zarzucasz po prostu pomysł schudnięcia. I tak aż do następnego razu.

Jak temu zaradzić?

Doskonałym a wręcz rewelacyjnym narzędziem jest Twój własny, osobisty Dziennik Odchudzania. To właśnie on ułatwi Ci osiągnięcie szczupłej sylwetki. Będziesz w nim mogła zapisać Twój cały plan schudnięcia. Wiesz zapewne, że jednym z powodów, dla których odchudzanie się nie udaje jest właśnie brak konkretnego planu odchudzania.

Oczywiście cały plan można ułożyć sobie w głowie. Ale jaki będzie tego skutek? Z pewnością natychmiast o nim zapomnisz! Natomiast zapisanie wszystkich szczegółów w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu nie tylko będzie pracowało za Twoją pamięć, ale także podtrzymywało Twoją motywację odchudzania w chwilach Twojej słabości. Dodatkowo powiem Ci, że wszelkie zapisane deklaracje bardzo silnie działają na naszą psychikę/podświadomość i motywują ją do realizacji założonego celu.
Jest tylko jedna z korzyści płynących z posługiwania się Dziennikiem Odchudzania. Ale bardzo istotna, kiedy się chcesz pozbyć nadwagi.

Teraz już wiesz jak możesz ułatwić sobie odchudzanie. Załóż swój Dziennik Odchudzania!

Pozdrawiam Cie serdecznie
Barbara Łukowiak
---
Mini kurs - Skuteczne odchudzanie - Całkowicie za darmo!!! Dzięki niemu wreszcie uzyskasz motywację do odchudzania i nie tylko! Zapisz się już TERAZ! Pozdrawiam. Barbara Łukowiak

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

8 komentarzy:

uwalniaczka kalorii pisze...

Muszę pomyśleć o założeniu dziennika odchudzania.
Hmm chociaż jak mam bloga, to może to wystarczy?

15kilomniej pisze...

Zapraszam do śledzenia postępów: 15kilomniej.blogspot.com
Mam nadzieję, że uda mi się udowodnić iż każdy może zrzucić zbędne kilogramy bez specjalnych diet, klubów fitnes itd... Pozdrawiam

Oh.banty pisze...

Cześć, ja również parę razy zaczynałam dietę i to z różnym skutkiem, ale odkąd zrobiłam sobie dziennik - kalkulator w excel idzie mi zdecydowanie łatwiej. Po pierwsze wiem co jem i ile. Wpisuję nazwę produktu i podaje ilość w gramach a program przelicza mi ile zjadałam np na śniadanie. Do tabeli wpisałam produkty tylko dozwolone więc zawsze pamiętam o tym, że na liście nie ma czekolady:).

Odchudzanie pisze...

Muszę przyznać, że bardzo zaciekawił mnie niniejszy artykuł. Postaram się wykorzystać przedstawione w nim pomysły przy okazji wdrażania odchudzania swej osoby :) Dzięki!

Gabrysia pisze...

Bardzo ciekawy blog. Szkoda tylko, że te artykuły to tylko przedruk...

Niemniej znaleźć coś i umiejętnie poskładać to też sztuka:)

W odchudzaniu ogromną rolę odgrywa motywacja - a dokładniej umiejętność jej utrzymania. Wiem to z własnego doświadczenia.

Z tego miejsca chciałabym zaprosić na swojego bloga:

jak-schudnac.biz

Uparcie nad nim pracuję i mam nadzieję, że okaże się pomocny - każdemu kto zmaga się z własną wagą.

Zapraszam i pozdrawiam.

Gabrysia

sophie pisze...

że też trafiłam akurat tu :) właśnie dziś założyłam swój dziennik-blog, który ma mi służyć jako pomoc w odchudzaniu. zapraszam do śledzenia, może dzięki publiczności uda mi się coś zdziałać ;)

Anonimowy pisze...

Mój dziennik polega na tym, że po prostu zapisuje o której godzinie jem posiłki i czy są to przekąski czy normalne dania.
Zapraszam na blog o odchudzaniu mojej koleżanki: srodkiodchudzajace com pl :)

Anonimowy pisze...

Jeżeli nie chcesz mieć negatywnych następstw po korzystaniu z suplementu, zdecydowanie polecam korzystanie z kaplanexu. Mi udało się spalić aż 6 kilogramów w dwa tygodnie.