Loading

Kurs "Kreatywne odchudzanie"

WITAJ!!!!

Dziś mam dla Ciebie niezwykły prezent!

Jest to internetowe szkolenie: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć"

Wychodząc naprzeciw prośbom moich czytelniczek postanowiłam stworzyć dla nich kurs, który naprawdę ułatwiłby im odchudzanie! W pierwotnej wersji nosił on tytuł: "Kreatywne odchudzanie", ale po zastanowieniu i uwagach innych osób zmieniłam tytuł na: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć"

Zapisz się na całkowicie GRATISOWE internetowe szkolenie, jest to Kurs  pt.: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć"

Zapisz się:


Email :

Imię :

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Szkolenie: "Jak schudnąć, czyli niezbędne wskazówki dla kobiet pracujących, które chcą schudnąć" poprowadzi Cię krok po kroku do pozbycia się zbędnego tłuszczyku! Uczę w nim specjalnych technik (nazwałabym niektóre z nich sekretne), dzięki którym szybciej i skuteczniej możesz pozbyć się nadwagi.

W tym kursie udostępniam Ci wiedzę na temat odchudzania, którą zdobywałam przez ostatnie 10 lat. Część z tych informacji zawarte jest w mojej książce "Kreatywne odchudzanie czyli jak uzyskać upragnioną sylwetkę".

Jednak po 5 latach od wydania książki moja wiedza i doświadczenie w zakresie odchudzania znacznie się poszerzyły. Dzięki temu mogę teraz służyć osobom zainteresowanym jeszcze lepszymi informacjami i wskazówkami dotyczącymi tego tematu.

Po zapisaniu się na listę zaczniesz dostawać codziennie na Twojego maila kolejne lekcje kursu. Podam Ci w nich po kolei konkretne informacje, wskazówki i zadania, dzięki którym po ich wykonaniu wreszcie zaczniesz się cieszyć szczuplejszą sylwetką.

To wszystko dostaniesz zupełnie za darmo!!!!

Pozdrawiam
Barbara Janina Łukowiak

JAK SCHUDNĄĆ

Darmowy Program Internetowy dla Kobiet Pracujących!

Zapisz się Teraz!

Email : 
Imię :
Zgadzam się z Polityką Prywatności